خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بصیرت شاه کلید رهایی از فتنه اختلاف

  گسترش چشمگیر موج اسلام‌خواهی در جهان باعث وحشت استعمار شده و در جهت مقابله وبرخورد با این روند، همواره به دنبال ایجاد چهره‌ای خشن و وحشیانه از اسلام و جا انداختن نمادی معکوس از این دین آسمانی در جهان است لذا تا زمانی که امت اسلامی در پناه سلاح بصیرت باشد، هیچ قدرت استعماری و استکباری نخواهد توانست با فریب و تحریم و دیگر ابزارهای شیطانی‌اش بر این امت الهی فائق آید.

  http://irancartoon.ir/news/archives/Untitled-1654.jpg

  چندین سال است که خبر کشتار مسلمانان توسط گروه‌های افراطی به ظاهر مسلمان از اقصی نقاط جهان اسلام توسط رسانه ها مورد نشر قرار می گیرد ونگرانی اینجاست که مبادا این اخبار کم کم به یک خبر تکراری ودر نهایت خاموش ماندن برخی وجدانها جهت واکنش تبدیل گردد .مسلما،تداوم این رخدادها باید نگرانی و دغدغه مخاطبین ومسئولین امر را برای حل این مشکلات بیش از گذشته تقویت کند تا راه چاره‌ای برای آن بیابند.بی شک رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان که چشمانی بصیر و تیزبین در شناسایی و یافتن راه حل مشکلات جهان اسلام دارد، برای حل این مسئله بسیار راهگشاست.

  بصیرت واژه‌ای است که از سال 88 تا به امروز بسیار بیش از گذشته تکرار می‌شود.در کلام نافذ رهبری همواره بصیرت قطب نما وکلید شناخت در بحران فتنه و رهایی از آن معرفی شده است. ولی امر مسلمین در دیدار میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت و اجلاس اتحادیه  رادیو و تلویزیون‌های اسلامی می‌گویند: «نقشه  نظام سلطه در منطقه بر دو پایه‌ ایجاد اختلاف و نفوذ استوار است که باید با نقشه‌های صحیح هجومی و دفاعی به مبارزه  هوشیارانه و بی‌وقفه با آن پرداخت... نقشه  دشمن در شرایط کنونی بر دو پایه «ایجاد اختلاف» و «نفوذ» استوار است... ایجاد اختلاف میان دولت‌ها و خطرناک‌تر از آن میان ملت‌ها در دستور کار استکبار قرار دارد.»

  تاریخ جهان اسلام و رویارویی غرب با اسلام را که ورق بزنیم، دست پنهان و آشکار استعمار پیر واستکبار یاغی را برای ایجاد تفرقه و تجزیه امت اسلامی می‌بینیم. طبیعی است که ملت متفرق ضعیف‌تر و در هم شکننده‌تر ا  امت واحده است و چیره شدن بر آن بسیار ساده‌تر خواهد بود. اختلاف میان مسلمانان کشنده‌تر از خطر رژیم غاصب صهیونیست برای منطقه است لذااز مهم‌ترین وظایف مسلمانان وحدتویکپارچگی است و هیچ چیزی برای آن‌ها کشنده‌تر از تفرقه نیست.سیاست غرب بطور عموم و در راس آن‌ها آمریکای جنایتکار ایجاد تفرقه بین کشورهای اسلامی است. ما همواره در طول تاریخ شاهد بودیم که هر گاه یک نوع تقارب یا وحدت بین مسلمانان ایجاد شده آن‌ها سیاست‌های تفرقه انگیزانه خود را آغاز، دنبال و اجرا کرده‌اند.

  بیداری اسلامی که در پنج سال اخیر به وجود آمد، دشمنان اسلام را دچار سردرگمی کرده بود.لذا این امر باعث شد تا دشمنان به ایجاد تفرقه واختلاف در بین مسلمین که تنها راه تسلط بر خاورمیانه به خاطر یک سری مسائل استراتژیک روی بیاورند که متتج به ایجاد ومطرح نمودن مسائلی همچون ایران هراسی و شیعه ستیزی و دروغ‌هایی علیه ایران درسطح جهان گردید.

  متاسفانه دشمنان جهان اسلام در راستای پیگیری و اجرای سیاست تجزیه طلبانه خود در کشورهای اسلامی در جهت تضعیف مسلمانان، بر طبل اختلاف بین مذاهب می‌کوبند و افراطیان فرقه‌های مختلف را علیه یکدیگر مسلح می‌کنند.دنیای استکباری برای رسیدن به اهداف پست خود و عملیاتی نمودن نقشه های شومشان در جهت ایجاد شعله‌های آتش  اختلاف  در بدنه اهل تسنن ؛ اقدام به شناسائی و پرورش افراط گرایانی در قالب گروه‌های تروریستی تکفیری و در بدنه اهل تشیع نیز افراطیان تندرو را که امروزه با عنوان تشیع لندنی خوانده می‌شود علم کرد تا بیش از پیش بر آتش فتنه بدمد.

  وضعیت امروز جهان اسلام و صلح و ثبات در خاورمیانه نشان می‌دهد که وضعیت امنیت در منطقه، وضعیت مطلوبی نیست و مردم مسلمان منطقه درگیر جنگ، خشونت و خونریزی و دیگر پیامدهای آن هستند لذا برای حل این مسئله باید هر چه سریع‌تر نسبت به افزایش بصیرت افزایی میان پیروان مذاهب مختلف اقدام کرد تا این فتنه بیش از این بلای جان مسلمین نشود. بی‌شک اتحاد بیش از پیش امت‌های اسلامی نقش مهمی در تحقق این امر ایفا خواهد کرد تا در برابر دولت‌های خود فروخته اسلام نما بایستند.

  اسلام بر همدلی مسلمانان از هر قومیت، أکید دارد. بنابراین، تجزیه کشورها براساس قومیت‌گرایی و مذهب گرایی  دین اسلام و قرآن است لذا مسلمان واقعی چه شیعه و چه سنی، مشترکات اسلام را رها نمی‌کند تا در کنار دشمنان اسلام علیه مسلمان دیگری بایستد. بنابراین شیعه لندنی و سنی آمریکایی در راستای تأمین منافع دشمنان اسلام علم شده است و هیچ ربطی به اسلام و مسلمانان نداردبی شک جهان اسلام امروز بیش از هر  ملت و امت دیگری نیازمند اتحاد و همدلی است.با توجه به تاکیدات دین  مبین اسلام بر همدلی و وحدت مسلمین، ضروریست مسلمانان با حفظ اتحاد و وحدت و همبستگی برای مقابله با تهدیدات تفرقه افکنانه دشمنان اسلام با هوشیاری و آگاهی بیشتر؛بر روی اصول مشترک تاکید و از دامن زدن به اختلافات و تفرقه پرهیز نمایند.

  http://shamimevelayat.kowsarblog.ir/media/blogs/shamimevelayat/__20111010_1886595453.jpg

  حرف اخر:استکبار جهانی همواره با تزریق افکار انحرافی، و التقاطی خود به بدنه جامعه سعی در نفوذ وپیاده سازی اهداف شوم خود را دارد که با داشتن بصیرت این نقشه‌ها خنثی و بی‌اثرخواهد شد.ماابنالخمینی(ره)درادامه راه روشن پیرجمارانمان  و پیروی ازآرمان های مریدمان در حمایت و دفاع از مظلومین در برابر قدرت طلبان و مستکبرین؛مسئله ظلم ستیزی و استکبار ستیزی را کماکان سرلوحه کار خود قرار داده  ودر این جهت کوتاه نیامده وهمواره کد خدای بی خدا یعنی آمریکای جهانخوار ونوکرش رژیم صهیونیستی غاصب را دشمنان اصلی خود میدانیم وهمواره براین امر تاکید می کنیم که اینان همان دشمنان وبدخواهان امت اسلامی هستند که پس از حادثه حزن انگیز منا،  دست به كار شدند تا با پخش پيام هايي در فضاي مجازي به اختلافات بين عرب و عجم و شعيه و اهل سنت دامن بزنند، مسئولیتی که در این شرایط متوجه ملت ماست «عزم»و«بصیرت» است، ما این اتفاق را از چشم بی کفایتی آل سعود می بینیم که اهل سنت  هم امروز به دست آنها قتل عام می شوند.


  این مطلب تا کنون 14 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اسلام ,جهان ,ایجاد ,اسلامی ,دشمنان ,تفرقه ,جهان اسلام ,دشمنان اسلام ,ایجاد تفرقه ,کشورهای اسلامی ,اختلاف میان ,
  بصیرت شاه کلید رهایی از فتنه اختلاف

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر